Chale Recanto Verde Dos Canyons
Chale Recanto Verde Dos Canyons ligger 17 minutters gang fra Malacara Canyon og 6 minutters gang fra Portal dos Canyons.
Centrum af Praia Grande ligger næsten 1 km fra stedet. 5 minutters gåtur tager gæsterne til pizzeria Casarao Pizzaria. Du kan komme til Parque Nacional de Aparados da Serra om få minutter i bil.
- Lokale seværdigheder
- Centro Cultural Antiquario Museu da Estancia1,8 km
- Lufthavne
- Torres lufthavn47 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
Måltider og drinks
- Kedel
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
På værelset
- Wi-Fi på værelserne
- Dagligstue
- Patio
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Fladskærms TV
- Parketgulv
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor langt ligger Torres fra Chale Recanto Verde Dos Canyons villa?
Der er 50 km mellem Torres og Chale Recanto Verde Dos Canyons villa. - ❓
Hvor meget koster det at booke Chale Recanto Verde Dos Canyons villa?
Den gennemsnitlige pris i Chale Recanto Verde Dos Canyons villa er 101$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Chale Recanto Verde Dos Canyons villa?
Du kan bo på Chale Recanto Verde Dos Canyons villa med dit kæledyr.